Reagovat na příspěvek

Přeštice - Zbůch
[Autor: EC] [Datum: 08.01.2008 11:42:42]
Pane rozhodčí nechtěl jsem se vracet k utkání Přeštice - Zbůch. Máte pravdu , že reakce hráčů Zbůchu byla velmi špatná i já jsem jim dal na jejich stránkách pořádný záhul. Ale největší vinu na průběhu zápasu nesete vy a pomezní rozhodčí , který byl u tribuny.Vaše rozhodování bylo zcela jasně zaměřené znehodnotit hru nováčka soutěže. Kdyby jste pískal tak jak se má, tak k takové situaci nemohlo dojít. Protože vy jste Zbůch na začátku soutěže vyloženě zařízl, jako moje babička husu.Bydlím v Plzni a viděl jsem všechny zápasy Zbůchu doma venku, ale to byl nejhorší výkon rozhodčího co jsem viděl. Možná jste měl jen špatný den. Ale tento zápas se Vám doopravdy nepovedl. Je mi 56 let odehrál jsem postupně 239 zápasů za Baník Zbůch,110 zápasů za RH Domažlice a 154 zápasů za Slovan Plzeň - Karlov v době kdy hrál naposled v divizi a dostal jsem 3 žluté karty. Tak si myslim , že vím o čem mluvim. Přeji aby se Vám dařilo v rozhodování zápasů . Beru to tak, že chybovat je lidské, ale nesmí se to přehánět.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]