Reagovat na příspěvek

to: rozhodčí, viz článek níže..
[Autor: Ondřej Kožár] [Datum: 04.01.2008 10:50:12]
Vážený kolego, každý má nárok říct svůj názor, koneckonců proto byla zřízena tato diskuze. Po přečtení tvého názoru se už moc těším na seminář!! Rozhodčím jsem se stal proto, protože mám fotbal rád, ale neumím ho hrát:) v krajských soutěžích už působím 9 roků a zažil jsem jako předsedy KR osoby, není třeba jmenovat, kdo se v našem kraji pohybuje, ví o koho jde!! Dnes je před námi nová "cesta", kterou musíme respektovat nebo proti ní nějak bojovat. Ty jsi zaútočil konkrétně, a vypadá to tak, že zřejmě závidíš ... Nemohu si pomoci, ale každý z nově složené komise, pokud vím, to dělají ve svém volném čase..stejně tak i my rozhodčí (a jestli to děláme dobře nebo špatně ukáže čas, pak můžeme hodnotit!!).. Jestli máš strach z toho, že budou krajské zápasy řídit rozhodčí z vyšších soutěží, pak ti nezbývá nic jiného, než na sobě zapracovat a dostat se výš. A nebo můžeš jen doufat, že ti, s kterými jsi mluvil, dodrží své slovo a nebudou mít zájem pískat kraj...Co se trénovanosti rozhodčích týče, taky bych rád přidal svůj názor _ ruku na srdce, kdo z nás rozhodčích ví, jak se má kondičně připravit na nadcházející jaro?! nebo co proto děláme? Ono už to taky nejde jen tak si vzít píšťalu a jít se na hřiště vyprdět.. Takže, proč by nám nemohl někdo poradit.. není to totiž o tom, jestli běháme po patách nebo zvedáme nohy atd., ale o např. metodickém rozvoji fyzické kondice sportovců!! toto může nastudovat i 130ti kilový člověk!!! Mě osobně se tato "cesta" předsedy líbí a těším se na spolupráci..... ____Závěrem bych chtěl všem rozhodčím, delegátům i členům nově zvolené komise, předsedovi, hráčům i funkcionářům, divákům a reportérům popřát do nového roku hodně zdraví, štěstí, pochopení a pevných nervů!!! Čest práci soudruzi a soudružky..
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]