Reagovat na příspěvek

reakce na článek pana Marešky
[Autor: Rozhodčí] [Datum: 03.01.2008 18:41:15]
Vážení, koncepce pana Marešky je zajímavá. Přesto si myslím, že v něčem nemá pravdu a doufám, že se tak nestane. Mě a dalším rozhodčím v kraji vadí, že by nám krajské soutěže měli pískat rozhodčí z divize, z ČFL. To by totiž znamenalo, že může pískat i sám Mareška a nedejbože i pan manažer Tlučné Hajšman. Vůbec nechápu jak se předsedou KR může stát aktivní rozhodčí a v komisi působí další dva a dokonce i trenér. Jak pak si asi budou mapovat osobně výkony nás rozhodčích, když budou pískat divizi. Mluvil jsem i s rozhodčími s Ligy a žádný nemá zájem pískat kraj, protože si tím krajem taky prošli a strašně jim vadilo, že místo nich pískal důležité utkání jiný rozhodčí než ten co byl na listině. Já osobně bych navrhoval, aby se pánové Mareška, Rauch, Hajšman a pan Aubrecht vzdali teď v zimní přestávce funkcí rozhodčího a trenéra. Nebudou tak ve střetu zájmů a budou se věnovat na 100 procent KR. Dejme jim tuto šanci ať si vyberou co bude pro ně lepší. Pod článek se nepodepíšu zatím, ale na semináři to proberem a doufám, že už budou jen v KR. Fotbalu zdar.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]