Reagovat na příspěvek

odpověď anonymovi
[Autor: m.svoboda] [Datum: 14.12.2007 12:33:28]
Vážený anonyme, čtenáři TD (byť tuším, kdo se za tebou skrývá, a jen srabové, poserové a podlejzáci se nedokážou podepsat), moc se mýlíš, pokud píšeš, že jsem neunesl jakousi porážku. Já jsem totiž s nikým nesoupeřil. Pokud bych soupeřil, choval bych se před valnou hromadou určitě zcela jinak. Napsal jsem pouze skutečnost, jaká byla, protože si myslím, že ti, kdož se o to zajímají, by ji měli znát. Jak vidím i pravda zbabělce bolí. V tom, co jsem uvedl, není ani čárka nepravdy a pokud by někdo tvrdil něco jiného, pak je to samozřejmě účelové. Je také vidět, že i tvůj anonymní kolega "Josef" (on se tak totiž vůbec nejmenuje), je mimo mísu, protože jinak by věděl, že na funkci předsedy KR v kraji jsem rezignoval z vlastní vůle a s novým předsedou Mareškou dál spolupracuji a komunikuji. Je pravda, že mám o dvě funkce méně, pochopitelně k mému prospěchu. A ty další, v nichž jsem a určitě nějaký čas ještě budu ,než se rozhodnu, že skončím, stejně nedávají některým lidem spát. Jak už to bývá, závist je to, co v českém človíčkovi občas hlodá nejvíce. Bohužel se budeš muset smířit s tím, že dál zůstaneš i s Josefem ve své anonymitě a bude tě žrát to, že já se nemusím bát podepsat, zatímco ty tu odvahu nikdy nenajdeš.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]