Reagovat na příspěvek

Můj názor..
[Autor: Petr] [Datum: 20.11.2007 10:19:55]
Dobrý den, sleduji od začátku kauzu Brejcha a myslím, že už toho bylo dost. V žádném případě neomlouvám, to co se stalo!!! Ale mám dojem, že podobných zákroků je v poslední době na hřišti vidět stále více a je třeba se zamyslet celkově, co s tímto trendem udělat nebo jak proti němu bojovat. Já sám hraji stejnou soutěž, ve které se tato věc stala. Myslím si, že rozmazávání tohoto vyvrcholení věcí, se kterými se běžně při utkání krajských soutěží setkáváme, postiženému hráči stejně už nijak nepomůže a pořádání honu na hráče Blovic povede jen k dalším takovým zákrokům. Je třeba se spíše zamyslet nad trendem, jakým rozhodčí pouští hru (karty za věci, které sice zasluhují potrestat, ale v porovnání se zdravím hráčů se jen těžko staví vedle sebe - tím myslím treba karty za reci, nesportovní chování apod.), nad adekvátností trestů (za urážku dostanete 4 zápas, za zmrzačení protihráče 8 - to je přece k smíchu..), ale i nad tím (sáhněte si každý do svědomí..), jak trenéři v honbě za body hecují své svěřence apod. Berte to jako můj soukromý názor. Budu rád, když se něco v tomto směru bude dít, abych mohl jít nahřiště s vědomím, že si jdu zahrát pro radost ze hry a ne s obavou, že budu po neděli v invalidním důchodu. Hráči Chodova Smazalovi přeji brzké uzdravení a pokud možno i návrat k fotbalu...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]