Reagovat na příspěvek

proč hned urážky?
[Autor: noname] [Datum: 18.11.2007 18:14:06]
Proč hned urážky typu zkorumpovaná svině? Ano rozhodčí brali a zřejmě berou pořád - už asi ne tolik jako v minulosti, ale i tak si za tenhle zkorumpovaný kredit můžou jen oni sami a jejich vedení, které tomu všemožně napomáhá (barážový systém). Navíc hodně jich píská dle známostí a domácího prostředí. Větší problém vidím v tom, že jich je málo a pískají lidé, kteří fotbal nikdy nehráli a někdy mi přijde, že mu ani nerozumí. Pak pokazí zápas, ale třeba jen kvůli tomu, že to neumí a to je třeba jim "odpustit". Ruku na srdce - většina z nás hraje pralesní ligy a naše výkony na hřišti jsou stejně směšné jako výkony rozhodčích na hřišti. Těžko chtít aby nás pískali fundovaní profesionálové.Ikdyž uznávám, že takový rozhodčí dokáže člověku hezky pokazit večer. Já jsem třeba paní Mifkovou viděl pískat jednou jedinkrát a přiznám, že se mi její styl řízení zápasu nelíbil, ale neuškodila ani jednomu týmu - dělala chyby na obě strany a týmy nevěděli co přesně hrát. Ale další její zápasy jsem již neviděl, tak nemohu soudit jestli se jí nevydařil pouze tento jediný zápas nebo to prostě neumí.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]