Reagovat na příspěvek


[Autor: Sádovský Petr] [Datum: 15.11.2007 19:06:23]
Viděl jsem rovněž videozáznam brutálního zákroku hráče Blovic. Jednoznačně souhlasím s názorem p.Svobody. Je zcela zřetelné, že se jednalo o úmyslný zákrok a nebojím se říct, že i s úmyslem zranit, což se také stalo. Postižený hráč absolvoval 10-hodinovou komplikovanou operaci a není jisté ani to, jestli si ponese trvalé následky, nemluvě o tom, zda se vrátí na fotbalové trávníky. Přestože jsem nikdy nereagoval na rozhodnutí komisí, v tomto případě musím udělat výjimku. Ať počítám, jak počítám, s příhlédnutím k termínové listině, zjišťuji, že "Vysoký" trest na 6 měsíců, je ve skutečnosti stop pouze na 8 zápasů, přičemž rozmezí možného trestu, dle DŘ I/7c, podle kterého byl přestupek kvalifikován, je 3 - 24 měsíců, takže vlastně dostal úplně minimální trest, což je v tomto případě více než zarážející a zavádějící. I já doufám, že samotný hráč podá trestní oznámení, jelikož rozhodnutí DK z hladiska prevence bylo zcela nulové. Vyjadřuji pouze svůj názor, vzhledem k tomu, co jsem viděl a proto je pro rozhodnutí DK velkým zklamáním.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]