Reagovat na příspěvek

Sokolov
[Autor: jarka] [Datum: 13.11.2007 8:10:34]
V kauflandu nakupuji od jeho otevření.Nejprve v Chebu potom v Sokolově,protože to tam mám blíž.Na Kaufland jsem nikdy nedala dopustit ale to co se děje nyní to je opravdu vrchol.Překousla jsem několika měsíční rekonstrukci kdy chleba ležel pod nánosy prachu a zboží nebylo k nalezení neboť ani zaměstnanci nevěděli kde co je.Zdražování potravin je také "normální"protože se tak děje i jinde ale kaufland je v něm jedničkou.Co mi však leze na nervy je jednání kauflandu v poslední době.Zboží z letáku pravidelně není,regály zejí prázdnotou,nejsou základní potraviny,zboží v regálech je špinavé a roztrhané.Jednání se zákazníky na bodu mrazu. Včera jsem byla na velkém nákupu právě v Sokolově a jsem tak znechucená že pro mě Kaufland přestává existovat.Po tolika letech přejdu jinam. Z letáku nebylo nic-mandarinky,olej,tatra,atd.Zelenina hnusná oschlá nepřebraná.Limonády Tera jen několik málo kusů a všechny do půlky vylité.Zboží nepřehledně naházené na paletách.Ceny samozřejmě jiné na regálovkách a jiné markované na kase.Zaměstnanci nepříjemní neochotní. Majiteli řetězce bych vážně doporučila vyházet vedení pobočky v Sokolově a nahradit ho jiným. A to urychleně než začne sloužit jen jako zapoměnka.Zákazníci odchází a vracet se budou jen stěží. Včera mi zaměstnankyně najela vozíkem s paletami na nohu a jediné co z jejích úst vypadlo bylo POZOR JDĚTE BOKEM!!!!Po dotazu jiného zaměstnace zda jsou oleje na mě pres rameno houknul CO JÁ VÍM?Na dotaz zákaznice kdy budou mandarinky jí zaměstnankyně u zeleniny drze odpověděla AŽ DOZRAJOU. Včera jsem opravdu odjížděla z kauflandu jako Alenka v říši divů.Moje cesta vedla do Tesca v K.Varech a až tam jsem si normálně nakoupila.Běžný rodinný nákup jsem si nemohla nakoupit v kauflandu a to je smutné.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]