Reagovat na příspěvek

bolevec
[Autor: divák] [Datum: 11.11.2007 18:05:39]
Jak vyhnat i tak malý počet diváků na fotbale v tomto počasí mají na to recept v Bolevci. Toto co předvádí banda podvodníků v čele s panem Uhrem to je do nebe volajíci. Alespon kdyby otevřeli bufet na co je tam člověk by si dal polívku,vaječnice,ošouchy a další dobroty když hospoda nefunguje.Jako to bylo dřív a člověk tam rád ty peníze utratil ale ted hanba...Asi nejsou lidi a kdo by pod takovým blbcem Uhrem dělal který to jen tuneluje a má tam ubytované lidi načerno.Ale tak jsem se vypravil do hospody.Stále stejná jako když jsem tam za mladých let hrál nábytek z roku nevím kolikátého a jaké překvapení když si lidé dávali ve frontě grog nebo kávu tak nejaký nepříjemný číšník řekl nemám sklo v dnešní době nemá sklo to je zájem o tržbu co? Jestli Vám to nevadí jedtě se podívat do Zbuchu,Touškova a dalších měst jak se starají o fanouška.Ale asi marné co pánové z Bolevce a poslední budu patřit k těm co už mě tam na fotbale neuvidíte raději někam jinam.A Vy kteří tam budete ještě chodit vemte si jídlo a teplý grog do termosky sebou.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]