Reagovat na příspěvek

Vedoucí žáků Dobřan!!!!!!!!!
[Autor: Pavel] [Datum: 06.11.2007 11:26:56]
Dobrý den!! Byl jsem se jako otec žáka hrajícího za žáky Chlumčan podívat na zápase svého syna v Dobřanech 3.11!Nevím sice co se stalo na lavičkach,kde sedí střídající,stál jsem u kabin,ale všiml jsem si divoce gestikulujícího a křičícího vedoucího,nebo trenéra na domácí lavičce směrem k rozhodčímu utkání!Rozhodčí byl nějaký třesoucí se 15-16-17 ti letý holobrádek,který nejspíše začíná.Mezi lavičkami stál nějaký člověk v kravatě a košili(dnes jsem se dozvěděl,že tam byl snad jako dozor,dohled na rozhodčího),který s tímto křičícím ČLOVĚKEM ???? se snažil o nějakou domluvu,nevím,byl jsem daleko!Reakce byla neuvěřitelná,tento se otočil a pěstí,nebo hlavou udeřil toho v té košili do obličeje!!!Se zkrvavěným obličejem obešel tento zraněný hřiště,něčeho se dožadoval u lidí,označených hrdě cedulkami"pořadatelská služba",kteří ale na jeho žádost o klíče od kabiny vůbec nereagovali a dál si v klidu prodávali,jeden v bufetu,druhý se třetím v družném hovoru a vůbec nehodlali nastalou situaci řešit,dělali mrtvé brouky!! Nevím jak situace pokračovala dál,ale vzhledem k tomu,že mám známeho,který na Klatovsku soudcuje zápasy,pokud má ten zraněný nějakou funkcionářskou moc,tak prý toho co praštil a hraje fotbal,nebo dělá trenéra,tak si další zápas zahraje za 2 roky!!!Jo a pokud náhodou ten dotyčný třeba šel na policajty,k doktoru a já nevím kam ještě jinam,tak jedině dobře.Ale to se mi nezdá,že by chtěl další 3h.trávit někde u četníků,nebo doktora? Zvažuji,jestli syna ze žáků nemám odhlásit,protože co když takový šílenec"jmenoval se pan Krátký Jarda,jehož jméno tam potom tito rádoby pořadatelé probírali"příště napadne jakéhokoliv syna????
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]