Reagovat na příspěvek

RE:Diskusní fórum
[Autor: Vasice] [Datum: 02.11.2007 17:53:17]
Zhnusení!!!Moc ráda jsem chodila do Kauflandu v O.PORUBĚ nakupovat,ale v poslední době se mi přístup jak je zásobovám opravdu zhnusil.Zboží, které se nabízí v letáku buď není nebo je ho tolik,že pokud nestojíte aspoň o půl sedmé před obchodem a nemáte silné lokty tak se na Vás nedostane.Ano můžete si ho objednat,ale je zamluvené na 14 dní a pokud nepříjde,tak ho nebudete mít.V minulé době to bylo zažízené tak,že zboží(které jste měli objednané)šlo přes pokladnu za novou cenu a rozdíl vyplatili na informacích.Což bylo podle mě rychlejší,než nyní,když se musí čekat na přecenění a počkat na kodový lístek.Pokud chcete získat kontakt ředitelství tak ho "PRÝ" nemají.Dostanete jen tel.na operátora.Snad každý podnik má nějaké ředitelství a pokud zákazník požádá na informacích o něj,neměli by zaměstnanci z Vás dělat hlupáky,že na něj nemají tel.číslo. a na příslušnou ředitelku filiálky Vám taky nedají,že je to její soukromé číslo.Je s podivem,že takový gigant řetězců nedá příslušné ředitelce služební telefon.Je s podivem,že se stále mluví,že za "KOMUNISTU" jsme stáli na banány a pomeranče a teď pro změnu zase stojíme na mouku, mléko a jiné základ.potraviny!!!!!!!!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]