Reagovat na příspěvek


[Autor: HDzHD] [Datum: 29.10.2007 22:10:34]
Ahoj příteli SENCO, naprosto s Tebou souhlasím ve všech bodech. Senco mám rád a musím objektivně přiznat, že v Horažďovicích Vás zaříznul rozhodčí a celý zápas jste byli lepší. Naši výhru zařídil všemocný Karl James Blond,už po něm pátrá Interpol! Kdyby však Josef Lada maloval nevinnost, tak by se na nás Karl tetelil z titulních stránek dětských knížek... Jojo, nadšení pro fotbal je hezká věc, ale po několika hořkých zkušenostech je fanoušek nucen se probudit... A pak už jen sleduje, jak jeho klub v tabulce klesá, klesá, přestávaj fungovat webové stránky,kde je poslední výsledek Blondhaar-týmu z května 2007, přestává se tisknout zpravodaj, všech 15hráčů jezdí k hostujícím utkáním svými auty a ne autobusem,přestávaj chodit diváci... Pasivní skóre 12:33 už je pouhým odrazem situace uvnitř klubu. Co dodat? V Sencu to vidím podobně. Kde nejsou peníze, nadšení a zkušenosti, nepomůže ani Ferda Mravenec, ani renomovaný trenér mládeže... Ale že jsem to já, dám Vám radu. Kdybyste narazili v zimní přestávce na OBZVLÁŠŤ BOHATÉHO SPONZORA, zeptejte se v Klatovech. Pouze Karl James Blond je tím pravým, jediným a vyvoleným zachráncem a vše v duchu fair-play, do roztrhání těla, do posledního zlatého vlasu, koučující a manažerující jak na střídačce, tak na tribuně...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]