Reagovat na příspěvek

Re: Pech - Tabulky střelců
[Autor: Martin Bruha] [Datum: 24.10.2007 16:34:15]
A přesto k omylům dochází a to docela pravidelně. Chápu, že výsledky jsou nabírány v časové tísni. Ale střelci v zápasech a z ní vycházející tabulka střelců není nutné dělat v časové tísni a doplnit je na internet až v průběhu týdne. Neznám systém zapisování střelců, ale píšete o přepisování, což mne přijde dosti neefektivní. Přece musí být někde databáze hráčů a pak není nic jednoduššího než vybírat jména z databáze a tím by se odstranil problém se záměnou nebo komolením jmen. Píšete, že kluby na nedostatek upozorňují a nedostatek je odstraněn, ale v tomhle musím s Vámi nesouhlasit, protože v loňské sezoně jsem na tento problém poukazoval mailem na sekretariát PKFS. Nejenom že nedostatek nebyl odstraněn, ale ani se mi nedostalo odpovědi, jak s připomínkou naložili. Zřejmě nijak, protože např. v tabulce střelců v archivu KPM 06/07 jsou i nadále chyby - např. Město Touškov - Scheinherr - není rozlišeno zda Martin či Jiří (v tabulce naleznete Scheinherr, Scheiherr M., Scheinherr J., Schenherr) .. SK ZČE - v tabulce naleznete Roud, Rout, Raut - přitom se jedná o jednoho hráče apod.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]