Reagovat na příspěvek

zářící hvězdičky
[Autor: Zdeněk] [Datum: 30.10.2001 20:35:39]
Včera jsem cvičil Pět Tibetanů, teprve po podruhý. Nevim jestli to znáte, ale jsou to nějaké cviky na čakry, je o tom stejnojmenná knížka. V průběhu toho cvičení jsem si najednou všimnul, že na stehně mam takový jakoby zářící hvězdičky nebo jak je skelná vata tak ty kousíčky skla nebo flitry, prostě to bylo menší než milimetr a zářilo, podobně jako hvězda na obloze. Některé víc, některé mín. Pak jsem se podíval na ruku, druhou nohu, bvylo to všude a šlo se na to dívat normálně ostrým pohledem, ne jako u aury jen mimohledem a letmo. První osobou po ruce byl bratr, podíval jsem se mu na ruku jestli to tam taky neuvidim. A viděl jsem sice jen pár zářili mín než ty na mě. U sebe jsem jićh jen na ruce viděl desítky. Viděl jsem je několik hodin. Dnes jsem ty cviky dělal znovu a viděl jsem je zase, ale ohodně hůř než minule. Viděl jsem jich málo a taky, po pár vteřinách mizely. Co to bylo? Napadá mi jestli se těmi cviky nějak aktivovali ty vedlejší čakry, tak, že šli vidět. Ale to bych potom asi neviděl to samý i na bratrovi. Možná se zaktivnila 6. čakra "třetí oko" a tak jsem to viděl. Nebo kombinace obojího. To mi jen napadlo, nevim co to bylo, tak prosim jestli někdo o tom máte nějakou teorii nebo vysvětlení, tak mi to sem napište. Předem díky za veškeré reakce.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]