Reagovat na příspěvek

kdyz jsme u tech rozhodcich....
[Autor: Bakus] [Datum: 25.09.2007 8:51:06]
tak vam o necem taky poreferuji. Nebudu psat, ze jsem nahodou byl na fotbale Sl. Myto - FK Nepomuk jako nestranny fanda a videl obrovske veci, jak podobne zapasy lici ostatni "nahodni", ale take fanousci svych klubu. Ano, na tomto fotbale jsem byl, ale jako fanousek Nepomuku. Ale co predvadela rozhodcovska trojice v cele s pr_dejn_m Hajkem, to je vrchol. Trochu jsem se toho obaval vzhledem k charakteru tohoto sudiho, postaveni Myta v tabulce a povesti Myta. Jak je videt z tabulky, kdyby Myto prohralo, tak by padlo na 15. misto. Takze vlastne zadne prekvapeni. Strucny prubeh : Hoste vedou 0:1 peknou ranou Kepky, domaci vyrovnavaj po vymyslenem faulu na hrace Myta. Pule 1:1. Kratce po prestavce vedou domaci 3:1 po chybach nepomucky hracu, 68. min branka nep. Herouta, 3:2. Cca 75. min stav stale 3:2, brankar Myta si obrovsky stezuje, ze ho nekdo slapl(udajne ale v souboji, kde vsak naprosto nikym nerusen lehce sbira snadny mic ze zeme) a s bolestivou grimasou, ze proste nemuze odkopnout balon, ho hazi do autu, zhruba 5 min lezi a je osetrovan. Pote je opet v poradku, aby si za za par vterin opet na 5 min lehhl. Po tomto hereckem prestaveni, tedy nakonec dochazi ke 3 min stridani brankaru, s tim, ze v 88. min za stavu 3:2 pro domaci se uz asi nemuze nic stat. V 90 min. ale vyrovnava nepomucky Racek na 3:3. Najednou je cela rezie v tahu a v tu chvili by rozohodci tech 13 min za brankare + cca 4 min za jine prodlevy jiste nastavil. Ovsem v 91. min, po hrube chybe nepomucke obrany, jde Myto opet do vedeni. To se vsak rozhodcimu naramne hodilo a prakticky za 5 vterin po rozehrani piska konec utkani. Stav 4:3, nastaveni 1 minuta. To je parada co? Nechci vsechnu vinu hledat vsude jinde, nasi hraci si za tri branky mohli sami, ale at to vzdycky ten dotycny pan rozhodci rekne dopredu a ja si nemusim delat zbytecny vylet a zhnuseny nedelni odpoledne. A je mi lito tech hracu, kteri ani nevedi, ze uz od zacatku na tom hristi vlastne litaj zbytecne. Myslim, ze s panem Hajkem tuto zkusenost nemam jen ja. Omlouvam se tem, co je to nezajima, ale navazuji na tema kvality rozhodcich. Radeji, nez tyhle svinarny, at piskaj ti mladi kluci. Neco pozitivni nakonec ... Fotbalu Zdar !!! Cistemu sakra uz !!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]