Reagovat na příspěvek

Re: Petr Kolář
[Autor: Gejza] [Datum: 12.09.2007 23:27:56]
Petře souhlas. Já jsem samozřejmě předpokládal, že oddíly těch míčů koupí víc a uvažoval jsem rovněž o 10 ks na oddíl. Mě však zarazila ta věc, že při takovém odběru míčů dá určitě prodejce množstevní slevu - to je bez debat (a logicky jí kupující i bude vyžadovat). Stačí počítat - 320 míčů x 1800 Kč = 576 000 Kč. Při běžné ceně, za které v obchodech a internetu míč najdete (1790,-) ušetříte 3200 Kč. Při ceně 1750,- už je úspora 16000 Kč. A při ceně 1700,- (dle mého by toto množství za tuto cenu dal každý prodejce) je to 32000,- Kč. Takže zpráva ze svazu (jak zní jméno autora) je poněkud mimo mísu. Snad přeci když svaz něco kupuje, tak se snaží udělat dobrou cenu pro oddíly - v tomto případě tomu rozhodně nebylo. A co se týče toho, že si to oddíly odsouhlasily - tomu se jen lze zasmát. Kterýkoliv oddíl, který nebude souhlasit s návrhem nebo názorem pana Čistého, ihned na to doplatí. Proto oddíly jednotně zvedají ruce při hlasování - nebo se snad mýlím ? Dnes je v PKFS zavedena přesně takováto dmokracie. Vzpomeňme třeba na volbu předsedy ČMFS, kdy pan Čistý dělal lídra volební kampaně dalšímu čistému - Košťálovi. Jak pak dopadl okres Plzeň-sever, který se demokraticky přiklonil k Haškovi. Pan Čistý si poté svolal všechny rozhodčí Plzně-severu pískající oblastní soutěže a demokraticky jim dal na vybranou - buď chceš pískat oblast a nebudeš pískat sever, a nebo táhni na sever, ale v oblasti si už nehvízdneš. A pak museli na severu oprášit penzisti svoje píšťaly a jít na plac. Vzpomínáte ? Takže jestli nám Zpáva ze svazu bude zase chtít něco nabulíkovat (ale už asi ne), tak trochu rozumněji - blbce z nikoho dělat nemusí.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]