Reagovat na příspěvek

RE Karel
[Autor: Petr Kolář] [Datum: 11.09.2007 15:18:16]
Ahoj Kájo,nevím v jaké části mého posledního příspěvku jsi našel nějakou pomluvu na úkor svazu? Četl jsem si ten článek několikrát a vůbec netušim kde jsem někoho pomlouval? Jestli myslíš názor,že při řešení podobných problémů v budoucnosti by měl svaz přizvat i zástupce klubů podle mne neni pomluva,ale konstruktivní návrh,jak se příště vyhnout těmto diskuzím. POZOR!!! návrh - výhrada - pomluva nejsou to samé! A zpět k těm balonum. Jak jsem pochopil,jsi jeden z mnoha lidí,kteří dnešní fotbal sledují s klobásou v puse a pivem v ruce z tribuny stadionu,tak nechápu,proč reaguješ na můj příspěvek větou "my s těma balonama musíme hrát"? Já ten balon mám na noze 3x týdně,tak snad vim do čeho kopu. Když se podíváš na oficální stránky značky Joma (www.joma-sport.cz),tak snad i zjistíš,proč ten balon stojí 1800. A kdybys náhodou nevěděl,o čemž vážně pochybuji,typ balonu jaký máš hledat tak Ti pomohu. Je to Joma PRO J-10. A nazávěr jen musim souhlasit s Martinem Bruhou a Tomášem že Adidas Tango Pasedena je jeden z nejlepších míčů se kterým jsem kdy hrál fotbal.Jestli ne vůbec nejlepší. Ale to určitě dnes s Martinem rozeberem na treninku. Díky za pozornost
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]