Reagovat na příspěvek


[Autor: Petr Kolář] [Datum: 10.09.2007 12:24:15]
Nazdárek všem,doslechl jsem se,že diskuze na tomto webu je super. Po přečtení několika stránek zpět se musim zeptat sám sebe,co je na této diskuzi SUPER? Zatím se tady pomalu všichni hádají o tom,jestli můj klub je lepší než ten druhý atd. Ať se každý koukne na tabulku a ta mu už po 6.kole stoprocentně napoví. Mimochodem si asi každý všiml,že se nám ta tabulka začla na špici pěkně srovnávat. Ještě bych chtěl říct něco k diskuzi o balonech. Mám to štěstí,že jsem aktivně hrající hráč v krajském přeboru a tak mohu posoudit jestli balony Joma,se kterými mají nařízeno hrát kluby z 1.A třídy a Krajského přeboru jsou kvalitní nebo ne a musim konstatovat,že ač to sice nejsou super balony,tak svoji kvalitu určitě mají. Je pravda,že tímto sjednocujícím krokem domácí mančafty přichází už v tak vyrovnané soutěži o další minivýhodu v domácím prostředí,kterou bezesporu volba hracího balonu byla. Na druhou stranu musim říct,že rozhodnutí sjednotit typ hracích balonů opět o krůček napomůže k regulérnosti všech odehraných zápasů v 1.A třídě a Krajském přeboru
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]