Reagovat na příspěvek

reakce na Azraela
[Autor: Jiří Vondra] [Datum: 21.08.2007 9:10:08]
Zdravím Tě,již musím reagovat v této diskuzi, konečně jsem si udělal názor kdo se schovává pod nickem Azrael (trenér mládeže). Za prvé, na první lajně jsem byl já a je mi 21!! Ne 25-30 let ... Za druhé, ano domácí lavička byla impulsivní a byla dvakrát napomenuta, tak jako Vaše lavička jednou!! Již to bylo poslední napomenutí a pak bychom již museli trenéra domácích vykázat. Jinak k Tvému požadavku pro komisi rozhodčích, že by se měla zamyslet, chci jen reagovat tak, že první kdo by se měl zamyslet sám nad sebou než napíše tyto řádky, jsi ty. První kdo si vulgárně vyměňoval názory (v 40 minutě) jsi byl ty s domácím hráčem Krauzem ... A to děti neslyší ??? A co Tvoje partnerka, která stála vedle Tebe ??? Opravdu moc krásně jsi to napsal ten Tvůj příspěvek, jen škoda že se neumíš podepsat. Proč se tak schováváš a nepostavíš se za svůj názor ? Neboj se, nebudu tu zveřejňovat Tvé jméno, aby si někdo nepřečetl Tvé reakce pod přezdívkou Azrael a neudělal si obrázek sám. Možná by Tě neměli rádi v Chanovicích, ne ? Jinak Ti přeju hodně štěstí v Tvých cestách za fotbalem a hodně úspěchu v trénování.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]