Reagovat na příspěvek

Odpověď starému kusu
[Autor: Svoboda] [Datum: 09.08.2007 6:31:17]
Vážený pane, o doplnění KR jsem nerozhodoval sám a ani jsem nikoho nenavrhoval. Jistě pečlivě sledujete zprávy KR a určitě jste zaregistroval, že jsme několikrát vyzývali okresy, aby daly návrhy. Bohužel jsme dostali pouze jeden. Proto jsme oslovili lidi, kteří v krajském fotbalovém hnutí pracují a z jejich návrhů komise vybrala dva funkcionáře, jejichž jména budou předložena VV ke schválení. To, že Vám "nevoní" , je Váš problém. Navíc jste se pod svůj názor nepodepsal, takže Vás musím, chtíc, nechtíc, zařadit k lidem, kteří si tajnou kritikou a urážkami léčí své vnitřní psychické problémy a v duchu si myslí, jací jsou hrdinové a jak nám to natřeli. Před nějakým časem jsem o tomto fenoménu psychicky narušených jedinců psal i v této diskusi. Už to, že se nazýváte starým kusem, je výraz jisté nedůvěry ve vlastní já. Anonymita také zpochybňuje oprávněnost a pravdivost Vašeho názoru a nemá cenu dál s ním konstruktivně diskutovat. V komisi jsou potřeba lidé, kteří chtějí pro fotbal pracovat dobrovolně a zadarmo. Máte-li takové ambice, pak se přihlašte. Rádi Vaši fundovanost využijeme.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]