Reagovat na příspěvek

to Rudik
[Autor: Jarda Pták-Bird] [Datum: 22.06.2007 9:53:20]
Souhlasím s tebou, myslím, že jsou i rozhodčí, kteří si zaslouží pochvalu a uznání a pokud jsi vyzval diskutující o veřejné hlasování o nejlepšího rozhodčího, tak to může být také zajímavé. Já dělám fotbal jako trenér už 20 let a mě osobně se velmi líbí rozhodčí Petr Janout. Týmům které jsem trénoval pískal několikrát a vždy s citem, přehledem a klidem. Opravdu výborný rozhodčí. Myslím, že i jeho chování a vystupování je takové, že nikdo snad nemůže mít podezření z nějakého jeho zájmu na výsledku. Jen nechápu, proč píská jen KP, jsem přesvědčen o tom, že má na podstatně vyšší soutěž. P.S.Petře Janoute, jestli nahlížíte do těchto diskusí, protože na čas končím s trénováním a nevím jestli se k němu ještě někdy vrátím, tenhle můj příspěvek berte prosím jako moje osobní poděkování za vaše výkony a přeji vám hodně úspěchů jak v osobním životě, tak i ve sportu. Je mi líto, nemám na vás žádný kontakt a tak jsem nucen vyjádřit vám sympatie a říci, že si vás vážím prostřednictvím těchto stránek. Díky Jaroslav Pták
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]