Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:Průvodce galaxií
[Autor: JaW] [Datum: 26.10.2001 20:16:14]
Jsem hráč hrající a obdivující Fallout, chodím do práce,je mi 24 (právě proto, že jsem začal makat, tak už na stránkách moc práce neudělám, od toho je tu teď Ratman, ehm:))a Fallout 2 pokládám za nepřekonaný vrchol počítačových her. Tudíš si myslím, že nejsem sám, z těch starších, kteří jsou čtenáři našeho Vaultu. Vím nejmíň o 5ti. Není to moc, ani většina, spíše menšina, ale přeci:). Stopařův průvodce. No, už se mi to teď nechce ani dávat na stránky, tak dám další díly ke stáhnutí. Je to prostě super četba, ale poslední dva díly už mě tak nebavily. Mě na to kdysi přivedl kamarád (scifi maniak), a když jsem to našel na netu, tak jsme se bavili o tom , že bych to tam mohl kopnout, tak to tam je. Díky za pochvalu. Teď už to nejsou moje, ale naše stránky (já a Ratman). Nevede si zle, že? Jsem rád, že náš Vault považuješ za nejlepší, dokonce před VB. Začínal jsem v květnu právě po návštěvě Vaultu Budoucnosti, který jsem obdivoval, hlavně kvůli novinkám. VB jsem celkem rychle předběhl, co do obsahu i do návštěvnosti, ale poslední dobou DJS zabral a začíná se to obracet:(. Budem muset něco udělat, bohužel nevím co :)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]