Reagovat na příspěvek

Proč se hádat?
[Autor: sagha] [Datum: 21.06.2007 7:45:32]
Pánové (dámu jsem zde nezaznamenal), proč se mezi sebou hádáte a dohadujete. Vždyť přece všichni fandové stojí na jednom fotbalovém břehu ne? Souhlasím s tím, že je děs, co si mnohdy "fundovaní" rozhodčí na hřišti dovolí. Viz např. zmiňovaný Rudla Špoták, který dokáže neuvěřitelné věci... Pojďte si tady udělat takové soukromé hodnocení výkonu rozhodčích na jednotlivých zápasech. Když budeme hodnotit ve stupnici +10 až -10 bodů, v průměrném výsledku nám to pak ukáže na ty největší křiváky a naopak na ty poctivé výjimky. Pokud to bude fungovat, tak budu výsledky zveřejňovat na stránce www.fotbal.domazlice.cz. Já osobně mám tip na křiváka sezóny: p. Rudolfu Špotákovi dávám -8 bodů za výkon na čáře při zápase I.B třídy Bělá-Poběžovice, kdy neviděl 3 metrový ofsajd domácího hráče, stojícího (upozorňuji že stojícího!) asi 10 metrů od něj a pak "přehlédl" i další jasný ofsajd domácího útočníka a z obou situací padly góly do sítě hostů, kteří tak prohráli v 7. minutě nastavení 3:4! Pokud i Vy víte o nějakém podobně vyvedeném výkonu (ale snažte se být objektivní), oceňte toho svého rozhodčího, abychom o nich věděli všichni.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]