Reagovat na příspěvek

Reakce na "Jirku Šlehofra"
[Autor: Míra Svoboda] [Datum: 20.06.2007 21:55:45]
Nemám ve zvyku reagovat na příspěvky lidí, o nichž jsem ve svém předcházejícím příspěvku psal. Tedy lidí, kteří trpí závistí,méněcenností, jsou zapšklí a hodně je trápí úspěch druhých. Pokud je Jirka Šlehofr skutečným Jirkou Šlehofrem, pak právě i on patří do kategorie těch, kteří skutečně nesahají mnohým z fotbalového dění ani po kotníky a právě zcestnými výroky se snaží být důvěryhodní. Ale k věci - předně jsem fotbal nikdy nespojoval se zaměstnáním. Pokud se týká Tachovského deníku. Z něho jsem odešel sám z vlastního rozhodnutí protože jsem odmítl podstatně zodpovědnější funkci vedoucího vydání v Plzeňském deníku. Tolik tedy k mylné informaci o jakémsi znelíbení. Víc se k tomu nemá cenu vyjadřovat, protože jenom zasvěcení ví pravdu a neinformovaní lžou, jako p. Šlehofr. Pokud jde o p. Ticháčka - znám se s ním možná třicet let, ještě z dob, kdy trénoval různá mužstva a já byl začínající rozhodčí. Nevidím nic špatného v tom, že se s ním léta setkávám a určitým způsobem externě spolupracuji. Každý má nějaké spolupracovníky, přátele a kamarády. Tak to je normální u normálních lidí. Že, pane Jiří. Také Vy jistě máte přátele a kamarády. Co se týká mého rozhodcovství, s nímž jsem se definitivně rozloučil před sedmi lety, můžu Vás ubezpečit, že tehdy byli kapříci ještě hodně hubení. A zatímco já jsem to s rozhodcovstvím dotáhl až do ligy, tehdy jako v pořadí devátý Západočech v devadesátileté historii fotbalu, a působím už 14 let coby delegát nejvyšších soutěží (dnes zřejmě nejdéle sloužící), Vy jste zůstal se svou závistí stát kdesi daleko vzadu. Ale nezazlívám Vám to, ne každý měl to štěstí, jako já, dostat se tehdy mezi posledních 28 lidí v této zemi. To není vytahování, to je skutečnost, kterou si může kdokoliv a kdykoliv ověřit. Nechci Vás dál zbytečně dráždit a souhlasím s Vámi, že na každého jednou dojde. Otázkou je, jak se s tím dokáže vyrovnat. Já totiž přesně vím, kdy skončím s funkcemi, kdy přestanu chodit jako delegát, kdy za sebou zavřu bránu s nápisem fotbal. Udělal jsem v životě řadu zásadních rozhodnutí, třeba i to, že jsem odložil píšťalku, dvakrát změnil zaměstnání, odešel z některých funkcí atd.a také ve fotbale jsem si stanovil hranici, za kterou v žádném případě nepůjdu. Pokud se budete i nadále o mne zajímat, pak se to zcela jistě dozvíte. Přeji Vám pevné zdraví a především pevné nervy.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]