Reagovat na příspěvek

Reakce na příspěvky
[Autor: Míra Svoboda] [Datum: 19.06.2007 6:16:16]
Čím déle sleduji příspěvky v této diskusi, tím více nabývám dojmu, že by někteří přispěvatelé skutečně potřebovali léčení. Vede mne k tomu několik důvodů. Jednak to, že lidé, kteří tu nejvíc uráží ostatní a používají vulgarit nejhrubšího zrna, si zřejmě léčí své vnitřní mindráky, s nimiž se nedokážou sžít. Užírají se vnitřně a možná časem skončí na oddělení posychiatrie. Mají utkvělou představu, že ve fotbale je to jenom samý podvod a podraz, k čemuž si samozřejmě vyberou jedno či dvě utkání z těch stovek ostatních, v nichž se možná někomu něco nepovedlo nebo "nepovedlo". Ti vnímaví mi rozumí. Nedokážou se ani podepsat, protože by se před ostatními ztrapnili a svá tvrzení jen těžko prokazují.Ukájejí se vnitřně tím, že mají možnost anonymně urážet a napadat lidi, jimž nesahají ani po kotníky nejen pokud se týká fotbalových věcí, ale života všeobecně. Své příspěvky si pak doma osamoceni opakovaně nesčíslněkrát čtou a jsou na vrcholu blaha, jak dokázali napsat to, co by nedokázali nahlas vyslovit. Další kategorie přispěvatelů je ta, která fotbalu nepřeje a vytváří dojem, že vše je předem naaranžované. Dokladem toho je příspěvek o tom, jak dopadnou baráže a kdo s kým bude hrát. Nezasvěcení tomu samozřejmě mohou uvěřit. Jenže má to jeden háček - příspěvek byl napsán do diskuse v době, kdy už bylo po losování a bylo jasné, že to jinak dopadnout nemůže. Takže i takhle se dají oblbovat lidi. Škoda, že onen "věštec" nenapsal i ostatní dvojice, aby dodal svému tvrzení o zmanipulování ještě větší vážnosti. Samozřejmě nechci brát nikomu jeho názor ani vyvracet jeho přesvědčení. Nejhorší věcí v životě, i tom fotbalovém, je zapšklost, závist, nenávist, pokrytectví - bohužel, fotbalová diskuse dokladuje, že někteří přispěvatelé jsou těchto vlastností plní. Samozřejmě neočekávám, že mě tihle lidé budou za to, co jsem napsal, podepsal a co i veřejně a nahlas řeknu, chválit. Ale takový je život.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]