Reagovat na příspěvek

komedie
[Autor: honza] [Datum: 12.06.2007 23:14:13]
Jsem Jan Šnaider místopředseda SK ZČE Plzeň a po tomto krásném fotbalovém víkendu to ve mě stále vře,jelikož jsem se utvrdil v tom jak my kluby jsme ovládány vyšší mocí a chtěl bych Vám napsat jak to všechno probíhalo.Ve čtvrtek okolo 17 30 když jsme se vraceli z Prahy kde nám pánové v kravatách oznámili že naše odvolání proti pokutě 90 000 Kč se zamítá(s ůsměvem, přitom je to pětina našeho rozpočtu) nám na mobil zavolal trenér Urbánek že na internetu je že hrajeme doma se Sušicí v neděli a přitom na tom samém hřišti mělo hrát naše B mužstvo?,naše dorosty hráli dopoledne v Praze klíčové utkání o sestup z divize a teď se pánové funkcionáři snažte!Sekretář Kural ihned volal předsedovi STK že tam hrajou B muži, že dorosty jsou v Praze máme zraněné a že nevíme jak to všechno v jeden den odehrajem. Bylo mu oznámeno že je to v zájmu regulérnosti KP a aby jsme si přehodili zápas Bmužů na sobotu.Tak se volalo na město a tam jsme také nepochodili.Takže to dopadlo takhle:Amuži ze Sušicí na ZČE,zápas Bmužů na SK jindy se za přeložení zápasu na jiné hřiště žádá a platí teď to nikomu nevadilo,nedostatek pořadatelů zrovna tak(ještě že se nic nestalo jinak by jsme dostali další pokutu),takže Vám řeknu že to byla komedie.Doporučuji výkonýmu výboru PKFS aby takové změny v zájmu regulérnosti příště oznámili alespoň týden dopředu protože pak dochází k různým dohadům kdo byl zvýhodněn(Tachov nebo Sušice?)Jen na okraj,k zápasu Amužů se nemůžu vyjádřit jelikož- za B muže musel nastoupit 53 letý předseda Bednář (ještě byl vyloučen,)já jsem první poločas mával protože nepřišel pomezní a druhý poločas jsem také hrál v 52 letech, ještě tak scházelo a nastoupil jsem s cedulkou hlavní pořadatel.Romane známe se dlouho máme mezi sebou korektní vztah ale tohle se vám fakt nepovedlo. Bylo to dlouhé a mohlo to být ještě delší ale muselo to ze mě ven.Díky zapochopení Honza Šnaider
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]