Reagovat na příspěvek

Pomalu s tou chválou
[Autor: Bird] [Datum: 09.05.2007 10:22:53]
Tak já nevím Petře, jestli si z náš děláš legraci, nebo to myslíš vážně? Takže, jestli to myslíš vážně s tím, jak aktuální jsou tyto stránky, podívej se na například na výsledky krajského přeboru žáků. Zjistíš, že poslední zveřejněné výsledky jsou z 18. kola, které se hrálo 8.4.2007 !!!!!!!!!!!! Dnes je prosím 9.5.2007. Takže mezitím se odehrála další 4 kola nadstavbové části a výsledek není na těchto stránkách zveřejněn dodnes. Promiň, ale asi máme rozdílné názory na to, jak vše na PKFS funguje. Já bych na tu neaktuálnost zveřejňovaných výsledků ani nepoukazoval, ale ten tvůj příspěvek mě docela dostal i pobavil :-))). Přičemž souhlasím s tebou, že jsme kraj, kde se zavádějí různé novinky, hledají se alternativy, je vidět snaha dělat věci nově a jinak. Něco se povede, něco možná ne, ale určitě je to lepší, než kdyby bylo vedení PKFS pasivní, jak je tomu zřejmě v jiných krajích, kde se bojí experimentovat. Ale hlavně se nám nesnaž namluvit, jak rychle jsou zveřejňovány výsledky. Ona totiž hraje v kraji fotbal i mládež, nejen dospělí.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]