Reagovat na příspěvek

tunisko na vlatsni kuzi
[Autor: pavlina] [Datum: 01.05.2007 12:21:55]
ahoj dostala jsem se do nemile situace. loni jsem byla s pritelem v sousse a byli jsme tak nadseni, ze jsme si opet zarazervoali dovolenou prave v tunisku. bohuzel jsme se nedavno rozesli a kvuli vzpominkam tam sama ci s nekym jinym jet nechci proto bych rada zajezd nechala perpsat na nekoho jineho. puvodne byl kupovan pre invii. cena je pro dva na dvouluzkovem pokoji s polopenzi. moje cena (pro dve osoby): 17 400. termin je od 12 -19. 6 ale za 500 kc ho pry kancelar presune. piste pouze na muj email, muzu poslat nebo vas namerovat na fotky. a zde kopiruju info o hotelu a oblasti: Tunisko – Kantoui Holiday *** Popis hotelu Atraktivní čtyřpatrový hotel s recepcí, restaurací, lobby barem, snack barem, barem u pláže, obchod se suvenýry. Poloha hotelu objekt se nachází 400 m od pláže, cca 5 km od centra Sousse a 2 km od centra Port El Kantaoui. Popis ubytování 2 a 3 příjemně zařízené klimatizované pokoje s telefonem, koupelnou, balkonem. Stravování Snídaně i večeře formou bufetu, kontinentální jídlo i místní speciality. Sport a zábava Dva bazény, lehátka a slunečníky za příplatek, jeden krytý bazén v hotelu, jaccuzi, fitness centrum, sauna, miniaquapark. V okolí spousta klubů a barů. Pláž Písečná široká pláž, dobře udržovaná, bohatá nabídka placených vodních sportů. Port El Kantaoui je turistické letovisko vybudované v maurském stylu, které má ambici stát se jednou z nejnavštěvovanějších destinací v Tunisku. Port El Kantaoui obklopuje překrásná zahrada s oleandry, bougainvilliemi a bílými lovatkami, a díky architektuře a atmosféře místa je nazýván ?malým Saint Tropez?. Se svým jachtovým přístavem, kde kotví na 300 mezinárodních jachet, má Port El Kantaoui vše, co můžete očekávat pro strávení skvělé dovolené u moře. Krásné pláže, obchody i obchůdky, bary, diskotéty, kavárny a restaurace jsou zárukou bohatého vyžití během dne i ve večerních a nočních hodinách. Vodním radovánkám zahrnujícím projížďky na jachtách, školu potápění, windsurfing či vodní lyžování se zde můžete věnovat bez větších problémů od dubna až do listopadu. A kdyby vám to bylo málo, dalšími možnostmi zábavy, kterým se v Port El Kantaou můžete oddávat, jsou třeba jízda na koních, tenis či golf.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]