Reagovat na příspěvek

Re. Rudík
[Autor: Jiří] [Datum: 20.04.2007 21:53:05]
Je mě naprosto jasné o co jde. Nicméně vyjádření v novinách bylo velmi nešťastné. V tomto asi se mnou budete souhlasit. Možná to bylo zkreslené novinářem, ale lidé většinou věří v to co je v poměrně seriozním tisku napsáno. Nechme této polemiky. Pokusme se my všichni zabránit takovýmto šílenostem. Všichni se přeci těšíme až přijde sobota, neděle, prostě fotbal. Nemůžeme, ale jít se strachem o život na jakékoliv utkání. Ano je to velmi těžká doba zvláště pro oddíl. Mám na mysli výši trestu. Udělejte vše pro to, i když je to možná "kamarád, známý" ať vše zaplatí on ze své kapsy. Pokud policie vše řádně vyšetří a žijeme alespoň trochu v právním státě, tak musí následovat i tvrdý trest podle práva. Jinak je mě opravdu líto Vás všech, kteří děláte do fotbalu a nesete následky chování jednoho šílence. Doufejme my všichni, že se tato situace nebude již nikdy opakovat. Člověka mrzí když někdo neovládne emoce a je vulgární. Z toho se dá ale vyspat. Jenže, když někdo provede to co se stalo, tak se nespí dobře. Přeji hodně lepších dní Vám všem na ZČE.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]