Reagovat na příspěvek

Vynikající kopaná v Chrástu
[Autor: Jan Krofta] [Datum: 05.04.2007 13:20:13]
Vážení sportovní přátelé, byl jsem se náhodou podívat na zápas v Chrástu a že jsem též fandou jiného mužstva KP, tak tento zápas hodnotím na výbornou, včetně rozhodování všech tří arbitrů. Divácká kulisa vynikající, takto si představujeme fotbal v režii mužstev KP.Fotbal se hrál nahoru a dolů, bez přerušování a ke cti obou mužstev bez zákeřné hry.O to jsem se divil p.Pátkovi, když jsem četl PD PS, tak jsem si řekl že asi byl na jiném zápase a nebo tomu vůbec nerozumí. Protože, když jsem slyšel výrok p.Štolky, který se loučil s domácími funkcionáři tak byl naprosto spokojený. A kdo asi více fotbalu s těchto dvou funkcionářů kopané rozumí. Tento zápasu vévodily 4 hráči a to gólmani obou mužstev a dva nejlepší kanonýři KP a to p.Mojžíš a p.Dlouhý, kteří se předháněli v neproměňování ani těch nejvyloženějších šancí. Jen takto ne fér řízený zápas a aktivitu mužstev budou chodit diváci. Proto takto pokračujme všichni a nechme ty nekalé osoby být, ať jdou ne své zahrádky pěstovat raději zeleninu. Vždyť oni jenom fotbalu škodí. Sportovní přátelé sportu a férovosti zdar.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]