Reagovat na příspěvek

fobrt
[Autor: pepa] [Datum: 26.03.2007 20:54:20]
opravdu pane Fobrte žijete na jiné planetě.Ano rozhodčí jsou placeni jak uvádíš jako jediní ve svazu od oddílů ale moc toho asi nevíš.Jsem fotbalista 1.B třídy a hraju to za krásný usměv a někdy se podaří u nás na klatovsku sehnat nějakého sponzora který nám hráčům zaplatí večeři a my ho za to máme rádi.Ale jak se šuská po kraji myslíš si že všichni to hrají zadarmo?Uvedu příklady jestli myslíš ža tito hráči hrají zdarma?V Klatovech hrající hráči za B mužstvo a hrají divizi hrají zadarmo? Šámal v Domažlicích hraje taky zadarmo?Mojžíš v Chrástu taky zadarmo? Bárta Vv Touškově taky zadarmo?a nakonec pan Milota který hraje v Kolovči taky zadarmo? Nenech se vysmát a jdi taky pískat a uvidíš? A rozhodčí já bych to nedělal jednou jsem řídil když se nedostavil rozhodčí a to co jsem si musel vyslechnout to byla hrůza.Opravdu to neumím a ted si představ že k nám pošlou rozhodčího z Plzně.Ten musí být na hříšti hodinu před utkáním ,cesta trvá přibližně taky hodinu,utkání se hraje cca 2 hodiny a pak domu a někdy v deěti,chladnu.Tak si to spočítej a mají za to 250 korun za hodin ve svém volnu. Ty půjdeš do práce za 50 korun na hodinu? Ne nechráním je ale nedělal bych to.Ty jsi vzdělaný fobrte a všemu rozumíš máš možnost.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]