Reagovat na příspěvek

možná omluva
[Autor: finklar] [Datum: 10.02.2007 10:04:08]
Vážený pane Pecko , děkuji za Váš názor.Vím , že jste ve fotbale dokázal víc než já.Ale my jsme se na hřišti opravdu setkali.Bylo to v utkání 1.A třídy před čtyřmi lety mezi Nýrskem a Kaznějovem.Pamatuji si na to jako by to bylo včera.Omlouvám se , že nevím , jestli vy jste ten robustnější pán nebo ten menší ,takže nevím , jestli jste byl na lajně nebo utkání řídil , ale vím , že když jsme v poločase šli do kabin , tak jsem s panem hlavním měl rychlý pohovor.Doslova jsem Sdělil: Pane rozhodčí , já taky pískam , ale teď se stydim , že jsem rozhodčí , protože co vy tu s námi provádíte , to jsem nezažil! A odpověď ? Vysmání se do obličeje a slova: Jó , to víš , s tim nic neuděláš, tady se nevyhrává!Pokud se to týkalo vašeho kolegy , pak se Vám omlouvám.Ale Pokud se o těchto dvou jménech zmíním mezi fotbalovými funkcionáře , dostane se mi odpovědi:To víš , Marx a Pecka , popravčí komando... Ale uznávám , že jsem se nechal unést emocemi v reakci na článek týkající se mé osoby.PROMIŇTE MI TO , ŽE JSEM SE O vÁS TAKTO ZMÍNIL.LITUJI TOHO A POKUD SE SPOLU JEŠTĚ SETKÁME , OMLUVÍM SE VÁM OSOBNĚ...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]