Reagovat na příspěvek

odpoved
[Autor: pecka] [Datum: 09.02.2007 22:01:08]
Vážený pane Finklar.Jsem hluboce zklamán že se moje jméno objevilo v diskusi ohledně vašeho názoru na moji osobu.Ale myslím si že jste se spletl v jménech.Vubec Vás neznám ani jsme se nesetkali na fotbalovém hříšti ale mohu Vás ubezpečit že jsem v životě nešel na hrací plochu někomu ublížit ale ne umyslně jak píšete ale někdy z toho že se mě utkání nepovedlo jako snad každému rozhodčímu.Na rozdíl od Vás jsem ve fotbale snad něco dokázal.Jako dorostenec jsem chytal 1.ligu a na vojně jsem sloužil v Táboře mimo jiné třeba s Jiřím Sloupem a tehdy jsme bojovali ve II.liza a myslíte že vojáky mělivšichni rádi?Po návratu z vojny jsem měl těžké zranění a nemohl jsem v karieře brankáře pokračovat a proto když jsem chtěl zůstat u fotbalu dal jsem se na dráhu rozhodčího. Myslím si že na rozdíl od Vás jsem to dotáhl do III.ligy a divize společně s kolegou Marxem.Bohužel věk nezastavím ale stále doufám že budu řídit utkání ve Vašem kraji do té doby co to půjde.Až bude čas určitě skončím a mužete si přijít pro pár rad s radostí Vám je předám.Nevím kolik Vám je let ale i Vy jednou budete starý a budete se moci ohlédnout za sebe co jste pro fotbal udělal.Vlastimil Pecka.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]