Reagovat na příspěvek

vážně se nestačím divit
[Autor: finklar] [Datum: 09.02.2007 10:55:27]
Já se tu vážně nestačím divit...To co tady píšete , pane Nadal , je skutečně sbírka nesmyslů...1.)Nikdy jsem nebyl delegát , tudíž jsem opravdu na Patáky chodit nemohl.2.)Nikdy jsem neprohlásil , že pod panem Schneidrem nebudu pískat.Stav byl takový ,že jsem půl roku dělal obsazovačku a přístup rozhodčích mi ten fotbal stačil znechutit , ne pan Schneider.3.)nemohu se srovnáva výkonnostně s některými svými kolegy , avšak rozhodně bych mohl patřit k průměrným rozhodčím.A pokud si tam necháváme pana Pecku , Marxe , Hajnara a některé další , mohu se s chutí zasmát.Je pravda , že ti prvně dve jmenovaní jsou třeba pro takové zápasy , kdy je třeba někoho bez skrupulí zaříznout.A pokud odpískám 3 zápasy v 1.B třídě , kdy se mi reálně 2 celkem povedou a jeden příliš nepovede ,je docela směšné hovořit o výkonnosti.4.)Chtěl bych vidět nějaký dopis , který jsem napsal , protože to by si jej asi někdo musel vykouzlit,neboť jsem v kraji skutečně žádný nepsal- narozdíl od ostatních rozhodčích , kteří se museli omlouvat na okrese 5.)neměl jsem nikdy ambice se někam dostat , proto mi nevadí ,že pískám okres - a do kraje bych už víckrát ani pískat nešel , když vidím to schnilé vedení a snůšky lží a výmyslů 6.) neschovávejte se za nějakou přezdívkou , a pojďte do diskuse pod svým jménem...Nebo se bojíte???
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]