Reagovat na příspěvek

reakce pro pana Petra O.
[Autor: finklar] [Datum: 07.02.2007 16:01:17]
Vážený pane Petře , dovoluji si upozornit , že kluby si na poslední volební valné hromadě okresu Plzeň - sever sami zvolily současný výkonný výbor , a že tedy pokud se někomu současná situace nelíbí , mají na tom především ony svou vinu.A další věcí je odříznutí severu ze strany krajského vedení.Byl jsem před téměř dvěma lety účastníkem schůzky mezi panem Berbrem a rozhodčími Plzně - severu řídícími krajské soutěže.Byl jsem v té době jediný , který si dovolil říci , že si nenechá NEOPRÁVNĚNĚ zakazovat pískání v soutěžích řízených OFS Plzeň - sever,pokud chci dál řídit krajské soutěže.Reakcí ze strany KFS bylo to , že v ten okamžik jsem přestal být nasazován na krajské zápasy a dále jsem přestal existovat.Přestaňme soudit lidi podle toho , jestli jsou to důchodci,ale podle jejich morálních vlastností.Pana Berbra si vážím pro jeho odborné schopnosti , ale jako člověk by u mně opravdu neobstál.Ačkoli mám určitě také své výhrady k činnosti VV OFS PS , neschovávám se v anonymitě a dokáži se ozvat.Pokud si myslíte , pane Petře , že je něco špatně , navrhněte řešení , konzultujte své nápady!Kritizovat v naší republice umí každý!A pokud se nebojíte , kandidujte třeba příště do VV! Tím okresu pomůžete rozhodně víc , než když budete někoho proti někomu rozeštvávat.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]