Reagovat na příspěvek


[Autor: pavla-brno] [Datum: 09.01.2007 3:16:33]
chtela bych reagovat na vas prispevek. hned na zacatek se mi nelibi, ze vsechny hazete do jednoho pytle!urcite jsou line a ujecene sestry - jak vy rikate, ale minimum.(kdyz se podivate do jinych zamestnani, nikde nenajdete stoprocentni lidi- to je povaha cloveka s kterou nikdo nic nenadela)A tak si myslim ze vetsina se dala na toto povolani s nejakym umyslem,a to pomahat lidem.Vy kritizujete neco co jste nikdy neprozila(usuzuju z vaseho psani). celkem me mrzi ze vsichni sestrama opovrhuji, i kdyz je to zasluzna prace, malo ocenena. kazda sestra ma pul hodiny ze sve pracovni doby volno, a jak ho prozije je jeji vec, takze kdyz si da kafe na vzpruhu a odpocne si chvilku tak ji to nemuze mit nikdo za zle. to ze musi sestra improvizovat je ve statnich nemocnicich normalni, penize se utraceji vetsinou v lecich, protoze se rozmahaji nove infekce a nemoci, na ktere jsou nove leky, ktere jsou drahe a vysetreni nejsou taky levne, napr.CT, NMR,slozite operace, proplaceni ozralcu apod. kdyz se to da dohromady tak naklady na jednotliva odddeleni jsou vysoka a tak se musi nekde setrit, tak je nedostatek pomucek, malo pradla,...vedeni vas neustale upozornuje o tom ze musite setrit,... mylsim si ze je to vsude stejne, kdyz se bavim s ostatnima v jinych nemocnicich. k tomuto bych chtela pridat jen svuj nazor a to ten, ze si ymslim, ze by kazdy hospitalizovany pacient mel platit na den aspon 50,- kdyz vezmu ze doma neplati elektrinu, vodu, jidlo, pradlo ma ciste,... jsou veci navic, ktere plati zdrav.zarizeni za pacienta a pritom to nezahrnuje odbornou zdravotni peci. kdyz si predstavim ze se v nemocnici vyspi z opice nejakej ten ozrala a co za nej nemocnice zaplati, tak je mi do breku. nebo rodiny co do spitalu odkladaji ''nepotrebne'' starecky. vezmou jim duchod a state - starej se! myslim si ze by to dnesnimu zdarvotnictvi velmi pomohlo a nejakej ten peniz by nikomu ruku neutrhl. asi jsem se moc rozepsala, ale chtela jsem se podelit a sve myslenky.pavla
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]