Reagovat na příspěvek

Skutečnosti a proklamace
[Autor: Kratzauer] [Datum: 14.10.2006 22:29:36]
Bohužel se musím taky zapojit do diskuze. Pan Drvola je bezpochyby legenda mezi sběrateli, sám jsem kdysi od něho nakoupil za velmi dobrou cenu desítky lahví, jeho jednání vždy bylo velmi solidní, co řekl, to platilo . Proto jsem byl sám překvapen jeho"taktikou"na aukru v posledních dvou měsících. Když jsem pozoroval aukce lahví, kterých se pan Drvola jako přihazující účastnil, velmi často do očí bila jeho snaha o dosažení ceny nad hranici,kterou si stanovil. Lahev, tři přihazující, cena cca 260,- , p.Drvolou stanovena hranice 500,- Kč, nebo 510,- Kč, následně o něho žádný příhoz, vítěz bral lahev za nejnižší možnou hranici nad příhoz p. Drvoli. Tento postup se opakoval z jeho strany několikrát. Pokud mám o láhev zájem, nějaká stovka nehraje roli, ale aby jsem platil o 200-300 víc jen proto, aby se držela cenová hladina za kterou p. Drvola prodává např. na burzách, to se mi nelíbí. Aukce ano, ale přihazování na lahve jen proto, aby se držela moje cena, protože jich mám x doma a teď můžou být za větší peníze, aby prostě na aukru nešla ta a ta lahev pod 500,-Kč, to není košer. A ještě tak okatě. Nechápu a nechci chápat.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]