Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:roky
[Autor: tethys] [Datum: 10.10.2006 19:56:09]
Počet miest je na tebe a záleží aj na veľkosti mapy a pomeru voda:súš. Ja si dávam mapu asi okolo 600 apočet miest 40, lebo sa mi páči keď sú relatívne pri sebe a niekedy i vznikne aj megalopolis. Ak si dáš málo obyvateľov, budeš mať maličké mestá a málo obyvateľov na cestovanie a teda aj zarábanie. Ak chceš stavať priemysel, tak ti to môže byť jedno. Ja si dávam priemer asi 26000 amám tam mesto s 3000 obyv. aj mesto s 60000 obyvateľov. Môžeš si dať aj viac, ale neodporúčam veľmi veľa, lebo ti vznikne veľa veľkých miest, kde budú samé mrakodrapy a problémy s tým spojené (keď budeš chcieť urobiť mestskú dopravu,...). Ak si začiatočník a chceš sa najprv trocha naučiť hrať, tak odporúčam veľa. 20000je viac ako dosť a ja mám rád ak cestuje veľa ľudí a pri tomto čísle a mnou dobre vytvorenej doprave nemám ani hromadenie v dopravných uzloch. Ak si dáš málo, tak takmer nebudú chcieť cestovať a ty nebudeš zarábať. Priemysel v meste je tvoja vec, či chceš teké niečo ako kníhkupectvo, stavebniny, nákupné stredisko,... Ja dávam 4. Ak niečo, kľudne napíš, rád odpoviem alebopošlem screenshoty
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]