Reagovat na příspěvek


[Autor: Drvola] [Datum: 05.10.2006 20:40:22]
Nevím jestli mám vůbec odpovídat, ale asi ano. Na Aukru prodávám lahve z 90 procent od jiných sběratelů a kdo vyhraje dostane v balíku mé prodejní seznamy za normální ceny. To si můžete ověřit!!! /odpověď pro "sběratele" Oceňuji lahve a sbírky asi 20 lidem týdně a to jen z důvodu obohacování se na úkor ostatních, přičemž ani nevím kdo mi volá. Myslím si však, že jsem jeden z mála, kdo sdělí pravdivou hodnotu všem. Koupě na Aukru! Sbírám všechny lahve, od obyčejných po špičkové, všechny varianty písma, barvy, hrdla ap. pro tvorbu katalogů. Proto musím zkupovat velká množství lahví-cca 200 ks měsíčně a doma je umýt a porovnat zda mám či ne, zatím to nelze jinak zjistit. Mohu Vám ale říci, že je to strašná práce, časově náročná, jiná než si koupit jednu flašku do vitríny. Proto jsem dražil i Roudnické ap., mimochodem je to další varianta písma, kterou nemám, proto kupuji. /odpověď pro Kekrta/ Myslím si však, že ty různé "články", na které odpovídám, jsou psány pouze jednou rukou, jinak by tam snad bylo jméno. Váš Jiří Drvola
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]