Reagovat na příspěvek

názor
[Autor: autor 2] [Datum: 02.10.2006 9:28:35]
Samozřejmě i my s tímto nesouhlasíme, náš liberecký trojúhelník již delší dobu sleduje dění v této branži.Nikdo asi nemůže nikoho očerňovat za to že něco koupí a prodá, to je věcí každého sběratelského oboru a díky znalostem které člověk má si může leccos dovolit, koupit i prodat za účelem získání finanč.prostředků na nákup věcí do sbírek nebo např.na novou plovoucí podlahu :)) Záměrně chci tuto diskuzi rozvinout v úsměvném duchu, nebot jde jen a jen o láhve...ve své podstatě dnes funguje jako všude okolo systém poptávky a nabídky a internet toto ještě zdesetinásobil,.Není divu že pak např.Čistá skončí za 5500.Proč asi ? protože ikdyž ji velcí sběratelé mají i několikrát " ve výměně" stejně ji nikdo neprodá, a tak malému sběrateli nezbývá než si ji koupit.Neuznávám syslení typu mám ji ve sbírce, proč bych tu samou láhev neměl ještě 7 x ?? Konkr.případ nastal na Aukru zhruba před měsícem, kdy se dražily roudnické a bohušovické láhve.Lahve se nakonec prodaly za cenu dle smyšlené hodnoty uznávaného největšího sběratele - asi mi rozumíte.Mohu se v klidu pasovat za největšího sběratele sodovek u nás s nejkvalitnější sbírkou, ale že bych úmyslně dražil jakoukoli sodovku jen aby měla "hodnotu " podle mě správnou k prodeji...ne, když si ji někdo vydraží za 70.- a já ji koupil před měsícem za 200.-, tak i tak PROČ NE ??? mohu mu to jen přát a nebo si tlouct do hlavy že jsem zbytečně předtím dal tolik já.... můj účel je přispět do této diskuze a snažit se rozpoutat diskuzi i s Vámi všemi na toto téma ....
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]