Reagovat na příspěvek

Petr
[Autor: Gejza] [Datum: 19.08.2006 2:52:51]
Petře v Sušici jsem nebyl, gol nepadl z penalty, ani noviny nepsaly nic o prodlouzeni. To tak prostě bývá, že gól padne v 1., 30. nebo i v 90. minutě. Tento zápas bych s tím proti Chrástu nesrovnával. Píšeš že rozhodčí Červený bude dořešen až co napíšou asistenti nebo delegát. Nevím, nikde jsem to nečetl, ale jestli tomu tak je, tak je to vrcholný alibismus. Je mě naprosto jasné, co tam bude napsáno - snad pouze ta hrací doba bude pravdivá. A i komise rozhodčích ví, že tam nebude nic proti hlavnímu arbitrovi. Ale nejde jen o tento zápas, nějaké svinstvo se uskuteční snad každé kolo a byl někdy rozhodčí nějak potrestán za špatný výkon v zápase ? Nevím o tom a rád bych se mýlil - napište mě někdo že byl sudí někdy potrestán za špatný výkon. Ano, dostávají tresty, ale za špatně vyplněný zápis a pod. Funkce delegáta je v těchto soutěžích naprosto zbytečná, pouze odčerpává finanční prostředky. Delegáti pocházejí převážně (nebo pouze?) z řad rozhodčích a navzájem nikdo nikoho nepodrazí. Vždyť se jenom podívejte na hodnocení rozhodčích v 1. lize. Tam je zápas navíc sledován kamerami, probírán v televizi, přesto to kolikrát vypadá, že byl delegát na nějakém jiném zápase. Málokdy se v lize stane, že delegát udělí špatnou známku. Přitom chyby rozhodčího jsou tak evidentní, že je vidí z tribuny i osmdesátiletý děda se šedým zákalem. Takže tady se to nevyřeší, musíme se smířit s tím, že svinstvo z fotbalu nezmizí. A abych pravdu řekl, ani mě nenapadá žádné rozumné řešení jak tomu zabránit.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]