Reagovat na příspěvek

Re: Chrást a Gejza
[Autor: Martin Bruha] [Datum: 15.08.2006 9:44:37]
Chrást: Osobně jsem zažil nastavení v podobě 7 minut, ale více jak 10 ne. Můj osobní pocit je,že těch přerušení a ošetřování bylo hodně. Obecně je potřeba se na to podívat dvojím pohledem. V drtivé většině případů rozhodčí nastaví čas za střídání a už nezohlední přerušení hry, ke kterým došlo v průběhu zápasu. Prostě se stala věc, která není obvyklá a hráči, trenéři, funkcionáři i diváci na to nejsou připraveni. Zamysli se nad tím, jak probíhají ostatní zápasy? Rozhodčí nastaví 2-4 minuty a všichni to berou jako fakt a už se neřeší průběh utkání. Jediné východisko, které by zabránilo těmto diskuzím, jestli to bylo nebo nebylo oprávněné nastavení, by bylo zavedení čistého hracího času. A to asi nechceme. Nebo ano? Tu sadu karet pro Kamila Bártu, se kterými by hrál mariáš, beru jako vtipnou glosu. Osobně jsem viděl v prvním poločase tři situace. Jedna byla ohodnocena žlutou kartou a zbývající dvě byly podle mne posouzeny tak,že se jednalo o tvrdé osobní souboje, jenž vyplynuly ze hry. Ale připouštím, že každý rozhodčí může mít jiný metr a v jiném zápase mohl jít předčasně pod sprchy. Nerad bych zde otvíral diskuzi o tom, že ten udělal tohle a druhý to, přesto si neodpustím zmínku (tak jako ty o Kamilu Bártovi) o hráči Mojžíšovi. V prvním poločase zcela mimo úhel pohledu rozhodčího úmyslně prošlápl achilovky našemu stoperovi. Dále tolik urážek, sprostých slov jsem už hodně dlouho neslyšel. Osobně jsem se s ním dostal do diskuze kolem 25. minuty. Mluvil jsem na něj v pohodě bez urážek a jeho odpověď byl jen vodopád nadávek. Jen chci říct, že jako fotbalista je velmi dobrý. Ovšem co mu příroda dala do vínku jako fotbalistovi, to mu ubrala na mozkových buňkách, pokud nějaké vůbec má. A k tvé poslední otázce? Někdy hraješ dobře a jsi bez bodů, někdy mizerně a přesto boduješ. Mé hodnocení zápasu je takové, že za předvedenou hru jsme si bod nezasloužili. Gejza: K tvému příspěvku i předešlému příspěvku Chrástu mám jediné. Znovu opakuji, že jsem stál od inkriminované situace 3 metry. To že došlo k faulu je bez diskuze. Potvrdil to i hráč Chrástu. Ovšem byl přesvědčen a dohadoval se, že mimo pokutové území. Já tvrdím, že to bylo přesně na hranici vápna. To že rozhodčí zapískal bez váhání je pravdou, ale dle mého udělal několik kroků směrem k místu faulu a pak teprve ukázal na značku pokutového kopu. Jsem rád, že jsme mohli otevřít tuto diskuzi a vyměnit si své názory. Doufám, že i nadále budeš navštěvovat zápasy v Touškově a my budeme předvádět mnohem lepší výkony než v minulém utkání.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]