Reagovat na příspěvek

Re: Martin Bruha
[Autor: Gejza] [Datum: 14.08.2006 18:38:59]
Martine, díky za odpověď. Nebudu to nějak hodnotit, pouze bych chtěl říct dvě věci, které se mě a téměř všem divákům nezdály fér. Za prvé délka nastavení zápasu. Ruku na srdce, kdy ty osobně si hrál utkání 102 minut. Jak jsem psal, chodim každý víkend alespoň na jeden zápas, sám jsem jich stovky odehrál. Nevzpomínám si na tak dlouhý zápas. A tento zápas nijak nevybočoval oproti ostatním zápasům co se týče ošetřování. A jestli by tam byla nějaká simulace, rozhodčí by myslim trestal žolíkem žluté barvy. Za druhé samotná penalta. Říká se, že penalta v poslední minutě musí být tisíciprocentní. Vem si například rozhodčí Adámek v pondělním utkání Viktorky se Spartou. V 90. minutě si nebyl jist zda šlo o faul na Rezka nebo ne, tak raději nezapískal. Teď jde o to, jestli záměrně či ne. Ale když si vezmeš tu akci ze soboty - hra se odehrávala u vašeho pokutového území. Po ztrátě míče šlo o velice rychlou akci, kdy se balon dostal až k pokutovému území Chrástu snad během 3 sekund. Když došlo k inkriminovanému zákroku, rozhodčí v té době byl pouze pár kroků na půlce Chrástu, někde v úrovni lavičky náhradníků. O to nejde, je to celkem logické, akce byla dost rychlá, rozhodčí nemohl být blíže k "místu činu". Co mě však utvrzuje v názoru, že penalta byla od rozhodčího úmyslem je to, že nezaváhal ani desetinu vteřiny (budiž), ale že ihned z takové dálky ukázal na značku pokutového kopu a ani se nebyl přesvědčit, zda údajný zákrok byl v šestnátce či mimo ni (pomezní rozhodčí mu bohužel nic nesignalizoval). A jak sám víš, lajna je vidět tak maximálně z 15 metrů - z 25-30 m rozhodně ne. Takže tolik k tvému názoru. Souhlasím s tebou v tom, že Chrást mohl utkání ke konci rozhodnout dalšími brankami v době, kdy jste otevřeli hru. To však nic nemění na skutečnosti, že penalta se má pískat pouze když opravdu je a v "normální" hrací době. No nic. Martine v každém případě děkuji za tvůj názor a přeju poctivé body ve středu v Sušici (bohužel pro mě hodně daleko).
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]