Reagovat na příspěvek

Re: Touškov
[Autor: Martin Bruha] [Datum: 14.08.2006 7:53:11]
Gejzo,přečetl jsem si tvé příspěvky a mé zhodnocení je následující. K nastavení času - nesouhlasím s tebou,že "ošetřování" hráčů nepřekročilo běžný standard. V prvním poločase nebylo příliš důvodů ošetřovat, ale ať si hráči Chrástu položí ruku na srdce. Ve druhém poločase od vstřelení branky docházelo k neustálému drobení hry v podobě "ošetřování". Rozhodčí Červený píská tak, že hra má spád a hru příliš nekouskuje. Tvrdší osobní souboje nepíská. Takový anglický styl. Několikrát nabádal hráče Chrástu, aby vstali a nekouskovali zbytečně hru. Ti se dožadovali ošetření. Pak to nastavení času je dle mého názoru logické. Nám by se určitě nelíbilo,kdyby nastavil pouze za střídání a nezohlednil tato "ošetřování". Nevím, kde jsi vzal informaci o 5 minutách nastavení, ale na hřišti bylo podle mých informací kapitánům sděleno, že bude nastavováno 10 minut. Během tohoto nastavení došlo ještě k dalším dvěma "ošetřením". Pokutový kop byl odpískán přesně ve 100.minutě a díky diskuzím se utkání protáhlo až na 102 minut. Nyní k penaltovému zákroku. Od této situace jsem byl 3 metry a stál jsem přesně na hranici pokutového území. Hráč Nosek z pravé strany přešel přes hráče Chrástu a postupoval směrem k brance. Asi metr před pokutovým územím obešel druhého protihráče, který jej fauloval. V tu chvíli byl míč přesně na hranici pokutového území, kde byl hráč Chrástu a snažil se tento míč odkopnout. Bohužel pro Chrást Vláďa Nosek předešlý faul ustál a snažil se míč ještě "propíchnout" směrem do pokutového území. A právě v tom okamžiku jej v hostující hráč podkopl při snaze odehrát míč. Tento kontakt byl přesně na čáře,jenž vymezuje pokutové území. Pokud by jej nezfauloval, pak by se ocitl hráč Nosek za obranou Chrástu a sám před brankářem. Můj osobní názor je, že penalta to byla. A nemá cenu diskutovat o tom,jestli byla zapískána v 1.,90. nebo 100.minutě. Pokud by hráči Chrástu ve závěru druhého poločasu,kdy jsme otevřeli hru,proměnili své šance,které byly více než 100%,pak by k této internetové debatě vůbec nedošlo.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]