Reagovat na příspěvek

Re: Touškov
[Autor: Gejza] [Datum: 14.08.2006 0:14:26]
Pro Josefa : Nejsem z Chrástu, jsem z Kozolup, chodí nás do Touškova poměrně hodně a přejeme samozřejmě Touškovu z toho důvodu, aby se tam krajský přebor kopal co nejdéle a mohli jsme tam dál chodit na oblastní přebor, který má přeci jenom o dost vyšší úroveň než okresní přebor v Kozolupech. Já osobně jezdím ještě do Vejprnic, občas do Křimic a sem tam i na jiné zápasy poblíž (Nýřany, Senco, Bolevec). Takže se až tak nedá říci, že bych byl zarytý fanoušek Touškova, ale rozhodně mu z výše uvedeného důvodu přeji úspěch. V Touškově je navíc krásný sportovní areál, dobré klobásy a pivo, takže když se k tomu přidá pěkný fotbal, nemá ten podvečer chybu. Co se týče samotného zápasu, řekl bych že zápas byl vyrovnaný, v některých úsecích zápasu s mírnou převahou Chrástu. Vyložené šance si však obě mužstva nevytvořila, pouze náznaky - spíš se bojovalo od vápna k vápnu. Chrást dobře dirigoval Diepold, na druhé straně Kamil Bárta byl dobře přikryt, takže se mu tolik nedařilo a druhý domácí exligista Královec nebyl skoro vidět (můj osobní názor je, že post vepředu mu nesedí - i v přípravě mu to až tak nešlo). Navíc citelně vepředu chyběl zraněný Lambor. Branka padla po hezkém signálu, kdy Diepold z trestného kopu poslal lehký oblouček za zeď a tak zabýhající útočník Chrástu šanci využil. Co se týče rozhodčího (nevím jméno), neřekl bych, že pískal nějak špatně. Snad trochu připískával domácím, ale to je dnes myslím celkem běžné, jinak během normální hrací doby neměl žádný výrazný přehmat. Co se mě nelíbilo - při trestných kopech nebyla dodržována předepsaná vzdálenost zdi - na obou stranách. Celkově bych řekl výkon běžný (průměrný s drobnými chybami)- myšleno v "normální" hrací době. To co se dělo potom jsem popsal v předcházejícím příspěvku. Co se týče důvodu k tak dlouhému nastavení : Každé mužstvo využilo všechny možnosti ke střídání, myslím že po jednom střídání bylo o poločase (u domácích nastoupil Nosek, u hostů si nejsem až tak jist). Ošetřování nějaká proběhla, ale nijak nepřekročila běžný standart ostatních zápasů. Pouze 1x byla na hřišti nosítka. Rozhodčí údajně oznámil že bude nastavovat 5 minut (nevím-nepostřehl jsem). Během těchto pěti minut myslím hosté vystřídali jednoho hráče. To co se pak odehrálo ve 101. minutě už jsem popisoval. Takže takhle jsem zápas viděl já. Možná má někdo názor jiný, zarytí fandové obou týmů určitě, ale snažil jsem se o objektivitu. Faktem je, že závěr zápasu pan rozhodčí nezvládl a jsem si téměř jist, že úmyslně. K poznámce v předcházejícím příspěvku že pan Aubrecht stále brečí nedovedu posoudit, ale v sobotu brečel více než oprávněně.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]