Reagovat na příspěvek

2.kolo
[Autor: Gejza] [Datum: 13.08.2006 0:36:36]
Tak jsem se byl podívat na zápase M.Touškov - Chrást. Musím ale konstatovat, že jako skoro pravidelný návštěvník zápasů Sokola M. Touškov zvažuji, zda tam ještě půjdu (ale nejenom tam). To, co se odehrálo v závěru zápasu, jsem hodně dlouho neviděl. Rozhodčí zápasu nařídil proti Chrástu pokutový kop ve 101.(!) minutě zápasu. Při tom nevím, zda-li byl vůbec faul, ale určitě se situace odehrála před pokutovým územím. Přes to rozhodčí ani na chvíli nezaváhal a ukázal na penaltový puntík. V zápase při tom nebyla žádná větší přerušení hry, pouze asi 3-4 běžná ošetření. Docela by mě zajímala známka od delegáta svazu. Zdá se, že fotbal lze asi jen těžko očistit, když už se takové hrůzy dějí ve druhém kole. Docela mě i dalším domácím fandům bylo líto hráčů Chrástu, kteří přeci jen byli o něco lepší než naši hráči a asi si vítězství zasloužili. Při takovém trendu řízení utkání navrhuji posunout začátek zápasu zpět alespoň na 17. hodinu, aby mohl některý z týmů dosáhnout branky alespoň za šera a výrobcům fotbalové časomíry rozšířit display ukazující čas hry na trojmístný. Utkání bylo totiž ukončeno dle místního ukazatele v 02. minutě. P.S. : Martine Brůho, když jsi tady zhodnotil v předcházejícím příspěvku cestu do Sušice, zkus zhodnotit (objektivně) taky dnešní zápas. Jestli přijdu příště na Staňkov máš u mně štamrdli.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]