Reagovat na příspěvek

pro funkcionáře
[Autor: M. Krejdl-Sp. Poříčí] [Datum: 03.07.2006 15:31:16]
Zdravim autora předchozího článku, nechápu sice, proč se nepodepsal, ale asi to svědčí o jeho úrovni, stejně jako obsah jeho článku, se kterým abslutně nesouhlasím. PKFS sice rozhodlo o nespolupráci s Pl. deníkem, ale podle mě je to nešťastné řešení. Né každý má možnost přístupu na internet a tak úřední zprávy, či fot. výsledky byly pro mnoho lidí dostupné právě v novinách. A vážený funkciónáři, tvrzení, že hlášení výsledků stojí oddíly peníze, to myslíte vážně? Ano, stojí to nějakou korunu, ale já sám hlásím výsledky našich družstev (muži, dorost, žáci) a nikdy jsem si od oddílu nenechal za tyto telefonáty proplatit ani korunu, neboť jde o nepatrnou položku. Vystoupení pana Vacka na losovacím aktivu jsem přivítal a doufám, že drtivá většina oddílů bude výsledky hlásit i nadále, abych si v pondělí mohl přečíst v klidu výsledky a tabulky (které jsou kolikrát přesnější než na internetu)a pranic mi nevadí, že dorostenecké a žákovské výsledky jsou k přečtení až v úterý, respektive ve středu. Myslím si, že redaktoři Pl. deníku dělají svoji práci dobře a že ji nedělají pro sebe, ale pro tisíce fotbalových fandů v našem kraji.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]