Reagovat na příspěvek

plzenský deník
[Autor: funkcionář] [Datum: 02.07.2006 17:30:53]
Moje jméno není rozhodující ani oddíl za který jsem byl na losování.dobrá věc střídavé starty a tzv.výkup za 2 žk tak aby mohl hráč hrát v následujícím kole jelikož jak určitě vítě nikde není hráčů dost tak aby se sestavila další jedenáctka.ale koupil jsem si plzenský deník a žasl jsem co napsal v poznámce václav vacek.v době internetu je to nutnost aby už se vše dávalo na internet a to je dobře.ale on tam za ty léta co na losování chodím vystoupil a udělal si svoji polívčíčku o tom jak vše dělají dobře.tak pane vacek víte jak je to.vaši redaktoři sedí v kanceláři a čekají až jim oddíly zavolají výsledek,poločas.rozhodčí a střelce branek a tak to probíhá u všech soutěží.oddíly to stojí peníze a vy ani nevyužijete svoje služební mobily a telefony.to se to dělá na cizí ůčet.aby jste měli prodej tak sobotní výsledky dorosteneckých soutěží dáte v uterý a žákovské dokonce ve středu kdy už je po utkáních někdy 3 dny to je vaše propagace fotbalu?proč to nejde hned v pondělí ale to by jste neměly zase volné místo na reklamy a vaše výtahy z ČTK.vám jde jen o jedno abyste měly prodej a nic vás nezajímá a vaše služební auta používáte na své soukromé akce jako to je vidět po městech kde se nic nehraje.Vůbec se nedivím VV že takto rozhodl oddílům berete peníze ale nikdo z vás nepřišel během doby kdy vycházeli úřední zprávy že na každý jeden oddíl v kraji věnujete 1 vydání deníků.a kdy jste pochválili nějaký zápas výkony hráčů a rozhodčích jen na ně snášíte kritiku A MOHU VÁM ŘÍCI PANE VACEK KDYŽ ČTU VAŠE VÝLEVY NA 1.GAMBRINUS LIZE TAK SI MYSLÍM ŽE JSEM BYL NA JINÉM UTKÁNÍ V PLZNI JAK JI TU ZLATOU VIKTORKU VYCHVALUJETE TAK ABY JSTE NEMUSEL PSÁT ŽE SOUPEŘ BYL LEPŠÍ JAK TO BYLO NA JAŘE.Nejste na výplatní listině?a potom že se vracím k losování co jsem viděl nikdo s vámi z oddílů nemluvil jak píšete a o sponzorech vy stále mlčíte ale vy píšete co tomu říkají sponzoři.poslední : vůbec jsem rád že už nemusím s vámi spolupracovat ohledně výsledků sežente si je sami a to budou problémy to uvidíte......
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]