Reagovat na příspěvek

nový web
[Autor: tatis] [Datum: 26.06.2006 9:48:15]
Četl jsem příručku hráče pro Simutrans a myslím si,že je dost strohá,hlavně pro začátečníky,jako jsem já.Chybí tam více podrobností.Zatím připomínky zpracovávám do větší šíře,takže ti je pak mohu poslat e-mailem,pokud budeš mít zájem. Ikdyž jsem si přečetl co je phptt zač,přesto s ním musím souhlasit.Fórum by chtělo rozdělit do sekcí,aby si tam každý našel to,co potřebuje.Současné fórum je hodně obsáhlé a zabere spoustu času,než se jím člověk prokouše pokud by takto měl hledat odpověď na otázku,která se tady už někdy objevila.Možná by nebylo od věci,udělat podstránku nejčastěji kladených dotazů,kde by si hráč pomocí ,,Hledej" našel to,co zrovna potřebuje. Jak říkám.Příručka je velmi chudá a začátečníkovi nic moc říkající.Pokud by byl návod podrobnější,možná že by tuto hru zaujalo ještě více lidí.Myslím si,že je to hra perfektní.Hrál jsem už spoustu strategií,protože je zbožňuji,ale Simutrans mě nadchl jednak svou délkou,různorodostí a i vcelku dobrou grafikou.Nemám totiž rád strategie takové,které jsou za měsíc odehrané a pak už přestanou bavit,protože v nich jde jen o to,překonávat sám sebe. Nikdy jsem ještě www.stránky nestvořil,ale chci se to naučit.V budoucnu bych ti rád pomohl s tvorbou stránek o Simutrans,nebo si vytvořit třeba vlastní.Pokud bys měl někdy zájem o mé nápady,klidně se ozvi.Pokud ne,nevadí. Ještě bych měl nějaký dotaz,položený již několikrát,ale zatím bez odpovědi. 1.Občas se mi při hře dole objeví šedá lišta s přehledem o ubíhajících letch,měsících,hotovosti atd.Chtěl bych ji tam mít stále,ale nevím,jak ji zapnout. 2.Zmenšila se mi mapa,když jsem na něco kliknul a nevím,jak ji dostat do původního stavu,jaká byla na začátku hry. To je zatím vše.Pokud budeš mít zájem,napíši víc sobně.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]