Reagovat na příspěvek

RE:Neco o DKM
[Autor: MOGUL_(CZ)] [Datum: 16.10.2001 1:55:13]
Hehe.. tak to jsi mě rozesmál... A´t si pročítám stránky , jak si je pročítám... nikde nevidím nic o tom, že bych zrovna já měl zakládat nějaký DKM... Myslím si, že bych tam aj někdy byl, což sem nikdy nebyl. Pro upřesnění... tady ve fórech je psáno, že jsem byl u zrodu milí tomíku... chtělo by to trošku číst tak , jako já ten tvůj příspěvěk.. a taky se nad tím trochu zamyslet. A mám taky za to, že jsem to tu už jednou psal.... A hlavně... posral jsis to u Vrša.. vůbec sis na něj nevzpoměl.. a pokud vím, tak on ten název vymýšlel taky... nebo že by tady z vás jeden kecal.. respektive existuješ vůbec ??? Zdá se mi to totiž jako velmi trapná represe ... Plácáš tady o něčem, co tu už bylo řečeno dávno. A abych to pro všechny upřesnil a aby v tom díky tobě opět neměli zmatek, tak ... MOGUL_(CZ) NIKDY nebyl členem DKM, nikdy členem DKM nebude... nikdy se nepodílel na vzniku DKM. a nikdy nevyděl hráče s nickem Xtomik. Byl pouze u vzniku klanu DKM a sehnal vám LEADERA , který dal klanu DKM nejvíc ze svého volného času z vás všech. Tím končím debatu na Mogulovský podíl na vzniku klanu DKM... No... já myslím, že to je docela obšírné přiznání... A jestli chcete opravdu vědět, jak to bylo s vaším klanem DKM... tak si řekněte o odpověď již několikrát zmiňovaného bývalého člena Gaunera, nebo CHILI-ho, Vršo už se vyjádřil. Myslím, že vám k tomu povědí víc, než někdo..:-))
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]